Policia amerikane vret adoleshentin që po i kercënonte me pistoletë lodër

Policët amerikane kanë qëlluar disa herë me armë një adoleshent në parkingun e shkollës, së mesme nën dyshimet se ishte i armatosur, por më vonë zbuluan se mbante thjesht një pistoletë lodër. Zyrtarët, emrat e të cilëve ende nuk janë zbuluat, iu përgjigjen një telefonatë urgjente në një shkollën në San Diego rreth orës 3:30 […]

Continue Reading

I riu grabiti me një pistoletë lodër një kazino. Foto/Video

Nje i ri eshte arrestuar sot nga policia me akuzene grabitjes se nje kazinoje. Burime nga policia thanë se për grabitjen e kazinosë, është Jurgen Kovaçi, 26 vjeç i dënuar më parë. Kovaçi ka qenë i dënuar më parë për trafik dhe shitje droge, thanë burimet e policisë. I riu grabiti me një pistoletë lodër […]

Continue Reading