I riu grabiti me një pistoletë lodër një kazino. Foto/Video

Aktualitet

Nje i ri eshte arrestuar sot nga policia me akuzene grabitjes se nje kazinoje.

Burime nga policia thanë se për grabitjen e kazinosë, është Jurgen Kovaçi, 26 vjeç i dënuar më parë.

Kovaçi ka qenë i dënuar më parë për trafik dhe shitje droge, thanë burimet e policisë.

I riu grabiti me një pistoletë lodër një kazino, por u përball me rojën i cili e qëlloi me grusht. Kovaçit më pas i ranë nga dora paratë dhe pistoleta lodër.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?