Balli Kombetar Demokrat thirrje nga Gjirokatra: Merrni pjesë ne protestën 18.shkurt-it. Foto/Video

Aktualitet

Gjate nje takimi me  mbeshtetes dhe simpatizante te kesaj partie, kryetari i saj Artur Roshi iu ka bere thirrje qe ti bashkohen diten se neserme te protestse se opozites.

https://www.facebook.com/artur.roshi/videos/1868713840079682/

Total 3 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?