Dyshime për manipulim të shortit Real-Atletiko. (Video)

Gazeta sportive madrilene, AS, ka hedhur dyshime se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i manipuluar nga UEFA. AS ka kritikuar ish sulmuesin Ian Rush për mënyrën si tërhoqi goglat e çiftit të  parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos. Ai nuk i përzieu ato ndërsa e kapi menjëherë ‘goglën’ ku shkruhej emri […]

Vazhdo të lexosh