SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Dyshime për manipulim të shortit Real-Atletiko. (Video)

Gazeta sportive madrilene, AS, ka hedhur dyshime se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i manipuluar nga UEFA. AS ka kritikuar ish sulmuesin Ian Rush për mënyrën si tërhoqi goglat e çiftit të  parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos.

Ai nuk i përzieu ato ndërsa e kapi menjëherë ‘goglën’ ku shkruhej emri i Atletikos që u caktua si kundërshtar i Real Madridit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?