Pamje nga puset në Shpirag, Rama: Vazhdon puna për testimet e fundit, ka të dhëna optimiste!

Aktualitet

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me publikun punimet në puset e kërkimit në Shpirag.


Sipas tij po vazhdon puna për testimet e fundit dhe se të dhënat deri tani janë tepër optimiste për potencialin e rezervës së identifikuar në nëntokën shqiptare.Mirëmëngjesi! Dhe nga puset e kërkimit në Shpirag, ku kompania SHELL po vazhdon punën për testimet e fundit, e ku të dhënat deri tani janë tejet optimiste për potencialin e rezervës së identifikuar në nëntokën shqiptare, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?