SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E fundit/ Zbardhet deklaratat e Sotës në Prokurori. Po, e njoh Saimir Tahirin.

Orest Sota ka deklaruar sot perpara Prokororeve se ka njohje me Tahirin, por nuk kam pas asnje mardhenie financiare me te.

Ai gjithashtu ka deklaruar se eurot e gjetura ne makinen e tij, jane te tijat. Nga ana tjeter ne lidhje me patentat e gjetura ne makinen e tij, ai deklaroi se nuk di si ta shpjegoj pse ato patenta u gjenden ne makinen time.

Sota u kap dje nga policia e Elbasanit me 860 mije euro dhe dy patenta qe mbanin emrin e ish Ministrit te Brendshem, Saimir Tahiri.

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?