Ilir Meta dhe Kryemadhi nisin kapmingun veror nga Jala me të rinjtë e LRI

Aktualitet

Kreu u Partise se Lirise, Ilir Meta se bashku me te shoqen e tij, Monika Kryemadhi, pershendesin gjithe shqiptaret nepermjet nje fotoje nga bregu i Jales ku dhe njoftojne se kane filluar kampingun veror te perditshem me te rinjte e LRI

Postimi i plote:

Mirëmëngjes nga Saranda!
Takohemi sot me të rinjtë e LRI në Kampin e Jalës. ❤️
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe Santorini
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?