SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Robert Aliaj për Kristin: Kam menduar ta mohoj si djalë

I ftuar në “Trotuar” ditën e sotme përveç Kristit ishte edhe Robert Aliaj.

I pyetur se si i është dukur djali tek juria e “She’s on Top”, ai është shprehur se nuk është se e ka gjykuar hollë, madje për këtë është përpjekur “t’i qëndrojë larg emocionalisht”.

“Skandaloz, nuk është se e gjykova shumë aty, biles u mundova të largohem sa më shumë emocionalisht. E vetmja gjë që ta bëja këtë ishte dhe “ta injoroja fare dhe si djalë”, tha Robert Aliaj.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?