Aktualitet

Tiranë: Dhëndri dyshohet se ka vrarë vjehrrin dhe një person tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Paskuqan, ish dhëndri ka vrarë me armë zjarri vjehrrin dhe një person tjetër.


Sipas informacioneve paraprake mendohet se autori është larguar nga vendngjarja.

Paraprakisht dyshohet se autori, i cili është shpallur në kërkim, ka hyrë brenda banesës dhe ka qëlluar me breshëri ndaj pjestarëve të familjes, duke lënë të vdekur vjehrrin dhe një tjetër shtetase.

Ndërkohë, deri më tani lidhur me këtë ngjarje të rëndë nuk ka asnjë informacion zyrtar, teksa më tej pritet më tepër detaje.

Autori dyshohet se është Dan Hudra, 35 vjeç, nga Kukësi.

Po ashtu dyshohet se ka edhe 3 persona të plagosur.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?