Video/ Ja si u qëllua në makinë anëtari i bandës së njohur së Llanajve në Vlorë

Aktualitet

Mikel Mehmeti, anëtar i bandës së Llanajve në Vlorë, u qëllua më 14 janar, në një pritë me armë zjarri të organizuar në lagjen Pavarësia në rrugën e “Çipajve”.

Mehmetiu u plagos rëndë nga ky atentat, ndërkohë që Report Tv sjell pamje ekskluzive të marra nga kamerat e sigurisë, të atentatit.

Siç shikohet edhe nga pamjet, një mjet tip Fuordistradë i afrohet mjetit ku shoferi ndodhej Mikel Mehmeti dhe e kanë qëlluar me breshëri.

Më pas, për tu siguruar, Fuoristrada me autorët është kthyer sërish dhe e ka qëlluar edhe njëherë Mehmetin.

I cili më pas ka dalë nga makina, ku kishte marrë tri plumba në trup, për të kërkuar ndihmë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?