Arian Galdini bën thirrje për bashkim. Të mos lejojmë fitoren pa kushte të Edi Ramës. VIDEO

Aktualitet Te tjera

Ne nje videomesazh te shperndare ne profilin e tij ne facebook, pedagogu Arian Galdini, i cili eshte njekohesisht edhe themelues e ish- Kryetar i LDE, partise aleate te Lulzim Bashes, ben thirrje per bashkim. Debati i ndezur brenda PD dhe Koalicionit Opozitar pas Paktit Basha – Rama dhe sidomos pas shpalljes sr listave per deputete te PD, rrezikon ta shkermoqe fare te djathten dhe ti dhuroje nje fitore pa kushte Edi Rames, thote Galdini.
Nuk duhet ta lejojme nje fitore pa kushte te Edi Rames, vijon me tej ne videomesazhin e tij pedagogu dhe aktivisti civil e politik Arian Galdini.

Ja edhe videomesazhi i plote i Arian Galdinit:

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?