SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Artan Hoxha paralajmëron “tërmet” të dielën nga “Rai 3”: Pjesa e dytë qenka më tmerr se ajo e para

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruartë reja nga Italia këtë të diel. Rama është alarmuar nga ajo që u transmetua te “Rai 3”, por duket se ka trazuar folenë e grerëzave.

“Ore, ky budalla i RAI 3, Xhorxhio Motola, mesa di unë një pjesë kishte në plan për dokumentarin e Shqipërisë, por meqë këta të “RAI UNO” nga Tirana e futen në sedër, paska bërë gati dhe një pjesë të dyte për të dielën në mbrëmje. Dhe kjo e dyta qenka me m*t se ajo e para”, shkruan ai.

 

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?