Reagon e bija e doktorit që Rama e futi të vdekurin në listën e zezë : Fali At, nuk dijnë se ç’bëjnë

Vajza e Resul Llogos, Valbona Llogo, ka reaguar pas listës së zezë të Ramës përmes një statusi në Facebook. Kryeministri Rama publikoi një listë bazuar te denoncimet e qytetarëve me 100 emrat e zyrtarëve të administratës që kanë abuzuar, mes tyre ishte edhe Resul Llogo nga Këlcyra, i cili ka ndërruar jetë 8 vite më […]

Continue Reading

Vajza e Millosheviç: Babain tim e vranë në burg

Maria Millosheviç e bija e ish-presidentit jugosllav Sllobodan Millosheviç ka deklaruar sot se babain e saj e kanë helmuar në burgun e Hagës. Ajo ka dhënë një intervistë për “Kurir”-in serb ku shfaq gjithë pretendimet e saj se pse mendon se babain e saj e kanë vrarë dhe nuk ka vdekur nga ataku kardiak, siç është versioni […]

Continue Reading

E bija e Azemit në listë për deputete. Eshtë shumë pak për gjakun e Azemit.

Rudina Hajdari, e bija e liderit të Lëvizjes Stundentorë të vitit 90, dëshiron të kandidojë për deputete e PD-së në Tropojë. Në daljen e parë televizive e ftuar ekskluzive në emisionin “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, Rudina Hajdari tha: Tropoja është vendlidnja ime dhe nëse më propozohet për të qenë deputete atje do […]

Continue Reading