Manjani/ Arroganca çon në fondamentalizëm!

Ylli Manjani ka komentuar zhvillimet e fundit politike dhe dështimin e negociatave mes mazhorancës dhe opozitës të ndërmjetësuara nga përfaqësuesit e PPE-së dhe PE-së për gjetjen e një zgjidhjeje për krizën politike që ka përfshirë vendin prej më shumë se dy muash. Përmes një komenti në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Twitter”, anëtari […]

Vazhdo të lexosh