Edhe kryeministër edhe me thonj të pisët. VIDEO

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vënë re një detaj të cilin e ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook. Bëhet fjalë për thonjtë e Ramës, të cilët jo rrallëherë janë bërë temë bisede. “Sot pas 20 vitesh perseri thuapiste mbetet!”, shkruan ndër të tjera Berisha në video, teksa kujton edhe fjalët e Fatos Nanos. Postimi […]

Continue Reading

Erion Veliaj provokon sërish protestuesit.

Ka shkaktuar jo pak reagim komenti i sforcuar i kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për protestën e nesërme të opozitës. Me një gjuhë provokuese ai u bëri thirrje protestuesve “që të tregohen të kujdesshëm për të mos e ndotur apo dëmtuar qytetin nesër”. “Si kryetar i Bashkisë kam respektuar kërkesën për t’i dhënë […]

Continue Reading

Agustin Kola i drejtohet Josës: Mos u bëj pis, largohu nga Tirana

Agustin Kola, ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Tiranës, ka dhënë një intervistë në “Panorama Sport”, ku ndër të tjera ka një thirrje për trajnerin Mirel Josa, që i kërkon të largohet nga bardheblutë e të mos njolloset. “Dua t’i bëj një thirrje Mirel Josës. Më del nga shpirti kjo thirrje dhe nuk dua të paragjykohet, por […]

Continue Reading