Agustin Kola i drejtohet Josës: Mos u bëj pis, largohu nga Tirana

Agustin Kola, ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Tiranës, ka dhënë një intervistë në “Panorama Sport”, ku ndër të tjera ka një thirrje për trajnerin Mirel Josa, që i kërkon të largohet nga bardheblutë e të mos njolloset. “Dua t’i bëj një thirrje Mirel Josës. Më del nga shpirti kjo thirrje dhe nuk dua të paragjykohet, por […]

Continue Reading