Berisha sulmon Çilin: E ke kthyer Universitetin në strofull të krimit shtetëror, do të kesh pasoja të rënda!

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama “ka krijuar mafien e tij” dhe i drejtoi gishtin administratorit të një universiteti privat në Tiranë, Henri Çilit, se është kthyer në një Institut të Studimeve Marksiste  të Nexhmije Hoxhës, pasi ka shkelur ligjin e depolitizimit dhe e ka kthyer institucionin në strofkull të organeve të krimit […]

Continue Reading

Agustin Kola i drejtohet Josës: Mos u bëj pis, largohu nga Tirana

Agustin Kola, ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Tiranës, ka dhënë një intervistë në “Panorama Sport”, ku ndër të tjera ka një thirrje për trajnerin Mirel Josa, që i kërkon të largohet nga bardheblutë e të mos njolloset. “Dua t’i bëj një thirrje Mirel Josës. Më del nga shpirti kjo thirrje dhe nuk dua të paragjykohet, por […]

Continue Reading