Brazili fiton për herë të 9-të në histori Kupën e Amerikës

Brazili fitoi për herë të 9-të në histori Kupën e Amerikës pasi mposhti në finale 3-1 Perun, pas festës nuk munguan dhe thumbimet për Leo Messin i cili akuzoi fort se ky është një kampionat i manipuluar: “Messi është një jashtëtokësor, askush nuk mund tia mohoj këtë por në rrethana të tilla duhet të këtë […]

Continue Reading

Paloka-Bushatit: Legen, kur të shkosh në bordellot e Brazilit fol kështu

Teksa ishte  thirrur për të dhënë shpjegime për çështjen detare ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati, mes tij dhe deputetëve të opozitës ka pasur replika të forta. Kur  Bushati lexonte disa nga pikat e letrës së presidentit Ilir Meta, ku ky i fundit kërkonte më shumë informacione rreth kërkesës për plotfuqishmëri, ministri […]

Continue Reading