SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Dejana Kallogjeroviç/ Ja si rezultati i zgjedhjeve u ndikua dhe u ble nga klanet e drogës.

Anetarja e LSI-se në  Keshillin Bashkiak, Dejana Kallogjeroviç, nepermjet nje statusi te saj ne rrjetet sociale ka bere perllogaritjet e fitimeve te klaneve te droges qe ndikuan ne rezultatin e zgjedhjeve te 25 Qershorit. Sipas saj vetem nga nje klan droge vinin shuma marramendese, po nga disa prej tyre qe zoteronin terrene ne zona te caktuara?

Ja statusi i Dejana Kallogjeroviç:

5 milion € per muaj
4 vjet x 12 muaj = 48 muaj
5 milion € x 48 muaj = 240 milion €
500€ sajdisja qe ben per votat
240 milion € / 500€ = 480.000 vota te blera

Besoj eshte i qarte rezultati i ketyre zgjedhjeve. Dhe keto ishin parate qe vinin vetem nga nje bande. Po sa banda te tjera kane bashkepunuar me Ministrin dhe Kryeministrin?

Edi Rama, qeveria dhe krimi jane nje dhe duhet te dalin sa me pare perpara drejtesise dhe te japin llogari per demin qe i kane shkaktuar Shqiperise.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?