SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama i shkon Metës në zyrë

Kryeministri Edi Rama i ka shkuar më në në fund në zyrë aleatit të tij në koalicion, Ilir Metës.

Takimi ka nisur në Kryesinë e Kuvendit.

Dy krerët e koalicionit qeverisës PS-LSI po takohen për të dytën herë brenda pak ditëve dhe vetëm një ditë pas replikave që kanë shkëmbyer në media lidhur me qeverinë teknike.

Ky takim përkon edhe me vizitën e përjavshme të Ramës tek Meta para seancës parlamentare të së enjtes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?