SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ilir Meta, Kreu i Kuvendit, duket se nuk do të jetë në Kuvend kur të votohen sot dekretet për ministrat e rinj

Ilir Meta, Kreu i Kuvendit, duket se nuk do te jete ne Kuvend kur te votohen sot dekretet per ministrat e rinj te qeverise dhe mbi te gjitha te ministrit te ri te brendshem, Fatmir Xhafa.

Nje njoftim i zyres se shtypit prane kryetarit te Kuvendit ben te ditur se kreu i parlamentit ndersa do te jene duke u zhvilluar punimet ne seancen plenare, do te jete pjesemarres ne nje konference kombetare të Urdhrit të Mjekut Veterinar me temë: “Mjeku veterinar shqiptar dhe sfidat për të ardhmen”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?