Ju kush është Ministrja e Ramës që ka vjedhur doktoraturën e saj të mbrojtur në vitin 2013

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka vjedhur doktoraturën e saj të mbrojtur në vitin 2013. Denoncimi është bërë nga  Lëvizja Për Universitetin. Para pak kohësh Taulant Muka denoncoi plagjiaturën e ish-zv/Rektorit të Universitetit të Tiranës, ish-anëtarit të Komisionit për Reformën në Arsimin e Lartë dhe Kërkim Shkencor, e tanimë edhe ish-zv/Ministrit të Arsimit në […]

Vazhdo të lexosh