SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Grabitet dhe digjet furgoni i pasagjerëve.

Nje ngarje e rende ka ndodhur  në Pult të Dukagjinit kur disa persona kanë grabitur një furgon.

Pasi i kanë grabitur të gjitha sendet që pasagjerët kishin me vete ata kanë djegur furgonin.

Dhjetëra forca policie janë nisur në vendngjarje.

Nuk dihet nëse ka njerëz të lënduar apo jo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?