Zef Preçi u dërgon letër Gazetareve investigative.

zt. Ylli Rakipi, Programi “Te paekspozuarit”! Redaksise se emisionit “STOP” – Klan TV! Redaksise se emisonit Fiks Fare – Top Channel! BIRN Albania! Gazetareve investigative te interesuar! Te nderuar Zonja dhe Zoterinj te gazetarise investigative! Ashtu si shume qytetare te tjere te vendit, po ndjek jo pa shqetesim publikimet diteve te fundit te mas-medias vendase […]

Continue Reading

Preçi: Paratë do t’i paguajnë qytetarët!

Nga Enkel Xhangoli Policia e Tiranës njoftoi si sukses sot arrestimin e disa personave të cilët dyshohen për 2 grabitjet e realizuara në rrugën drejt Rinasit. Por ajo që të binte në sy ishin kartmonedhat 1 dollarë apo 20 paund të sekuestruara nga policia, pavarësisht se shuma e grabitur për të dy vjedhjet i kalonte 5 milion […]

Continue Reading