Rama i tërbuar nga sondazhet që e rendisin shumë poshtë

Ka një alarm të pashpallur në Partinë Socialiste. Kryeministri në fushatë është fiksuar keqas mbas sondazheve dhe ka angazhuar më shumë se tre grupe të ndryshme, “eskpertë” të sondazheve zgjedhore. Kjo sepse, sipas burimeve të 360grade.al, një sondazh e para pak ditëve ka prodhuar një rezultat që e ka tronditur, kryetarin e PS, sepse pikët […]

Continue Reading

E paprecedentë/ Prishin urën gjatë kohës që poshtë saj kalonin makina/ Video

Nisma “Thurja” ka bere publike nje video ku duket qarte qarkullimi i makinave gjate prishjes se nje  ure ne qytetin e Vlores, plan i Lungomares. Ja çfare shkruan Nisma në profilin e saj duke e shoqeruar me video te Enrik Mehmetit: O SHTETI! Po si mund te prishesh uren dhe te lejosh qarkullimin e makinave […]

Continue Reading

Vlora nën terror/ Pas vrasjes së djeshme, sot tritol poshtë makinës së Bashkim Brahimaj

Një sasi eksplozivi i ishte vendosur poshtë makinës Bashkim Brahimajt në Vlorë, por që fatmirësisht nuk shpërtheu pasi u zbulua nga vet ai. Bashkim Brahimaj është vëllai i Isuf Brahimajt, i ekzekutuar në vitin 2014. Isuf Brahimaj u vra gjithashtu me tritol të vendosur poshtë makinës së tij Mitsubishi 28 gushtin e 2014. Isuf Brahimaj […]

Continue Reading