E paprecedentë/ Prishin urën gjatë kohës që poshtë saj kalonin makina/ Video

Aktualitet

Nisma “Thurja” ka bere publike nje video ku duket qarte qarkullimi i makinave gjate prishjes se nje  ure ne qytetin e Vlores, plan i Lungomares.

Ja çfare shkruan Nisma në profilin e saj duke e shoqeruar me video te Enrik Mehmetit:

O SHTETI!
Po si mund te prishesh uren dhe te lejosh qarkullimin e makinave poshte saj???
O IDIOTE!
A nuk ju mjaftoi nje viktime ne Vlore? Nje djale i ri humbi jeten prej papergjegjshmerise tuaj. Doni te tjere?
Si mund te punosh pa respektuar as minimumin e sigurise per njerezit?
JU JENI PER BURG!

(Video Enrik Mehmeti)

O SHTETI! Po si mund te prishesh uren dhe te lejosh qarkullimin e makinave poshte saj??? O IDIOTE!A nuk ju mjaftoi nje viktime ne Vlore? Nje djale i ri humbi jeten prej papergjegjshmerise tuaj. Doni te tjere? Si mund te punosh pa respektuar as minimumin e sigurise per njerezit? JU JENI PER BURG!(Video Enrik Mehmeti)

Posted by Nisma #Thurje on Monday, May 15, 2017

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?