Galdini videomesazh për Opozitën: Nuk terhiqem. I qëndroj idealeve të Çadrës së Lirisë.

Pedagogu, Arian Galdini i cili njihet edhe si njeri prej Aleateve dhe miqve te Lulzim Bashes, ka shperndare diten e sotme nje videomesazh ne te cilin shpreh zhgenjimin e tij me PD dhe Paktin Basha – Rama. Kujtojme ketu se kur LDE – Partia per Liri, Demokraci dhe Etike, ka hyre ne Koalicion me PD, […]

Continue Reading

Basha para takimit me McAllister: Po shkoj për dialog, por nuk tërhiqem nga zgjedhjet e lira

Fjala e mbajtur sot në çader nga kreu demokrat, Basha: Rruga drejt mirëqenies kalon vetëm ndër zgjedhjeve të lira: Ka dy mënyra: Mënyra e parë është me dialog dhe sot kemi shansin ta zgjidhim me dialog. Lulzim Basha në këtë dialog nuk përfaqëson vetëm veten e tij, por unë shkoj me vetëdijen se shkoj për […]

Continue Reading