Galdini videomesazh për Opozitën: Nuk terhiqem. I qëndroj idealeve të Çadrës së Lirisë.

Aktualitet Te tjera

Pedagogu, Arian Galdini i cili njihet edhe si njeri prej Aleateve dhe miqve te Lulzim Bashes, ka shperndare diten e sotme nje videomesazh ne te cilin shpreh zhgenjimin e tij me PD dhe Paktin Basha – Rama.
Kujtojme ketu se kur LDE – Partia per Liri, Demokraci dhe Etike, ka hyre ne Koalicion me PD, Arian Galdini me ekipin e partise se tij jane pritur me nje protokoll te posacem ne Seline e PD e madje ka patur edhe nje Konference te perbashket per shtyp te Lulzim Bashes dhe Arian Galdinit.

Pedagogu Arian Galdini eshte nje njeri publik i cili ka qene shume aktiv edhe si aktivist civil i mirenjohur. Prania e tij ne media ka qene gjithashtu e spikatur me qendrime e analiza te shpeshta pro betejes Opozitare.

Edhe ne Cadren e Lirise, Arian Galdini ka qene nje nder figurat me te angazhuara me fjalimet dhe qendrimet e tij.

Ne videomesazhin e shperndare ne youtube dhe ne profilin e tij ne facebook, Arian Galdini shpjegon te gjitha arsyet e zhgenjimit te tij me PD.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?