Në Divjake vazhdojnë akoma ‘mushkonjat’. Video

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa publikon videon e një qytetari nga Divjaka nder te tjera shkruan: “Narko-kaçatorrët, një rrugë e dy punë!” -Transportojnë mallin dhe gjuajnë dhelprën e kuqe. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital,” përfundon Berisha. “E djele, 14:30:Pershendetje doktorr para 10 min ne divjake vazhdojne mushkonjat”    

Vazhdo të lexosh

Plazhi Divjakës një katastrofë që merr çdo ditë përmasa gjithnjë e më të mëdha. Foto

Plazhi i Divjakës njihet për rërën e famshme kurative. Por, një katastrofë po merr çdo ditë përmasa gjithnjë e më të mëdha. Sasia e mbeturinave është 5-fishuar! Pastruesit marrint rrogat duke bërë xhiro anës detit. Gjatë verës, në hyrje, të detyrojnë të paguash 100 lekë, në të kundërt nuk të lejojnë të futesh. Asnjë shërbim […]

Vazhdo të lexosh