SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Në Divjake vazhdojnë akoma ‘mushkonjat’. Video

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa publikon videon e një qytetari nga Divjaka nder te tjera shkruan: “Narko-kaçatorrët, një rrugë e dy punë!” -Transportojnë mallin dhe gjuajnë dhelprën e kuqe. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital,” përfundon Berisha.

“E djele, 14:30:Pershendetje doktorr para 10 min ne divjake vazhdojne mushkonjat”

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?