SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Mediat ndërkombëtare pasqyrojnë me nota pozitive protestën e opozitës/ FOTO

Mediat nderkombetare kane pasqyruar sot ne faqet e tyre protesten nje oreshe te opozites.

Që nga ato, italiane, greke dhe deri në SHBA kanë pasqyruar protestën e sotme 1 orëshe dhe paqësore të zhvilluar në Shqipëri.

Ajo që vihet re në shkrimet e medieve ndërkombëtare është fryma pozitive me të cilën shikohet protesta në Tiranë, ndërsa vend të veçantë ka zënë fakti se nuk kishte asnjë lloj incidenti.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?