SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ramush Haradinaj është bërë nënshtetas i Shqipërisë. Ja dekreti

Ramush Haradinaj është bërë nënshtetas i Shqipërisë. Vendimi është marrë nga Presidenti Bujar Nishani.

Ai ka bërë dekretimin e dhënies së shtetësisë së Shqipërisë për Ramush dhe Anita Haradinaj.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?