SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Basha takim me Koço Kokëdhimën tek Hotel Rogner

Lulzim Basha takohet sot me ish-deputetin socialist Koço Kokëdhima. Takimi njoftohet nga stafi i këtij të fundit.

Mësohet se Basha e Kokëdhima do të takohen ambientet e Hotel Rogner, ndërsa ftohen mediat të jenë të pranishme.

Që pas heqjes së mandatit të deputetit, Kokëdhima ka krijuar lëvizjen “Zgjidhja” dhe artikulon kritika të ashpra ndaj PS-së dhe kryetarit Edi Rama.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?