Basha takim me Koço Kokëdhimën tek Hotel Rogner

Lulzim Basha takohet sot me ish-deputetin socialist Koço Kokëdhima. Takimi njoftohet nga stafi i këtij të fundit. Mësohet se Basha e Kokëdhima do të takohen ambientet e Hotel Rogner, ndërsa ftohen mediat të jenë të pranishme. Që pas heqjes së mandatit të deputetit, Kokëdhima ka krijuar lëvizjen “Zgjidhja” dhe artikulon kritika të ashpra ndaj PS-së […]

Continue Reading