Gazetari investigativ i “News 24”, Artan Hoxha: Rama është filmuar në hotelin e Balilit.

Aktualitet

Gazetari investigativ i “News 24”, Artan Hoxha shkruajti sot në ‘Facebook’ se, Edi Rama ka qenë (i filmuar) tek hoteli i Klement Balilit në Sarandë.

Lexoni më poshtê postimin e plotë të Artan Hoxhës.

“Edvin, shosha jote e grisur nuk e mbulon dot “diellin” e Metes…
Te shiti koken e Manjanit ne tepsi, i dorezove ne tabaka koken e Tahirit,…
U qofte i hajrit pazari,…
Por nuk e fshihni dot se Balili ishte dhe eshte i Metes! Se ti nuk pate kurre kurajon ta thuash kete te vertete perballe ortakut tend dhe gjithe shqiptareve! Se nese serveri i Santa Quaranta-s ka rregjistruar vertete ndonje dite, kush ka hyre e kush ka dale ne te, aty nuk do dalin pamjet me ish-ministrat qe tregon Berisha ne perrallat e tij, Tahiri, Beqaj apo Klosi….por do dalesh ti vet!!!
Pse ke vajtur dhe kush te coi, pres te na e thuash ndonje dite kur te jesh rreth zjarrit te oxhakut ne Hotel Kanione duke shijuar pasterma Cepani dhe raki Prishte servirur nga Meta”, shkruan Hoxha në “Facebook”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?