Edhe Pandeli Majko “Përndjekës” i Luana Vjollcës/ Video

  Në një video nga emisioni “Kjo Javë” në News24, shfaqet edhe ana gazmore e kësaj seance. Ligjvënësit tanë duket se e kanë keq punën me ambientin. Ndërsa tymosin cigare në shkallët e parlamentit, ata nuk ngurrojnë t’i hedhin bishtat aty ku rrinë. Çfarë do thoshte kryetari i Bashkisë për këtë?! Sa do e kenë […]

Continue Reading

Endira Bushati: Çfarë shteti jemi, kur prokuroria nuk e heton skandalin se ka frikë nga Top Channel dhe TV Klan???

Mbrëmë, mes të tjerave, Basha, shkurt e qartë, foli për “media të kapura”…. Shpalli dhe vullnetin për t’i përmbysur ato, duke kërkuar njëkohësisht dhe ndjesë, për qëndrimin e PDsë në të shkuarën ndaj këtyre mediave… Pak e dinë që, PD në opozitë, ka zhvilluar një “luftë” të vërtetë parimore në këtë drejtim… Ishte këmbëngulja e […]

Continue Reading