Nuk ka të ndalur/ Kapen 6 ton drogë në brigjet e Pulias

  Një gomone me 6 ton marijaunë u kap në afërsi të bregdetit të Pulias. Ndërsa në pranga janë vënë dy shtetas shqiptarë me iniciale H.R 35 vjeç dhe D.B 26 vjeç. Lënda narkotike u gjer në afërsi të varkës, e ndarë në 21 pako të mbështjella  që përmbanin 590.95 kg marijuanë. Droga ishte hedhur […]

Continue Reading