Ish-dhëndri qëllon me armë vjehrrin dhe vjehrrën

Një ngjarje kriminale ka ndodhur në qytetin e Ballshit, ku ish-dhëndri ka qëlluar me armë vjehrrin E.Xh 53 vjeç dhe vjehrrën L.Xh 52 vjeç. Nga të shtënat, të dy kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Fierit. Sipas informacioneve, burri është qëlluar me 3 plumba kurse gruaja me 2. Shkaqet e ngjarjes […]

Continue Reading