Ikni nga shtëpia sa të hedhim në erë, pallatin tek teatri. E nisën me tritol dhe po e mbyllin me tritol

Bashkia e Vlorës ka shpërndarë një njoftim për qytetarët, ku i bën thirrje të mos afrohen në zonën përballë teatrit Petro Marko, të shtunë në orën 13:00. Njoftimi duhet dëgjuar nga të gjithë sepse bëhet fjalë për një shpërthim me tritol, që do të ndodhë në këtë zonë. Por përveç se nuk duhet të afrohen […]

Vazhdo të lexosh