Myslim Murrizi: Dikur ulerinin pse qeveria e mëpareshme nxirrte nxënesit në miting.

Meqenese sot ne qytetin e Lushnjes do vinte vete shefi i madh i qeverise Sajmir Tahiri, mbreme dhe sot te gjithe makinat e qytetareve Lushnhare jane kontrolluar nga kokeçorapet e policise. Nen drejtimin e vete drejtorit te policise Fier z Neritan Nallbati mbreme nga ora 18:00 deri ne oren 19:00 jane shoqeruar ne komisariatin e […]

Continue Reading