Meta pret Presidentin e Malit të Zi

Aktualitet Kategoria

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka pritur sot paradite, Presidentin e Malit të Zi, Filip Vujanoviç, i cili i është përgjigjur ftesës së tij për të vizituar Tiranën.

Pas pritjes ceremoniale dhe bisedimeve mes të dyve, të dy presidentët do të mbajnë një konferencë të përbashkët shtypi për mediat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *