SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik ka thirrur në dëgjesë Ministren e Arsimit

Sot, ne oren 11.00, Komisioni per Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik ka thirrur ne degjese Ministren e Arsimit, znj. Lindita Nikolla per te raportuar ne lidhje me:

1- fillimin e vitit te ri shkollor 2017 – 2018 per sistemin parauniversitar
2- ecurine e pranimeve te studenteve ne Universitete.

Per cdo problematike te hasur na shkruani ne komente ose inbox.

 Fotografia e Albana Vokshi
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?