Basha sot në orën 22.00 në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu

Aktualitet

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të jetë mbrëmjen e sotme, ora 22:00 në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu. Ai po udhëheq fushatën e opozitës drejt zgjedhjeve të 25 qershorit, ndryshe nga herë të tjera, pa atë që quhet “historia e PD”. Në garë për deputetë janë vetëm kandidatë të rinj. Si arriti ai të largojë nga lista Topallin, Imamin, Patozin, Bregun, etj?

Kush janë emrat e rinj që futi në listë dhe si u bë përzgjedhja e tyre? Si mendon Basha se do ti fitojë zgjedhjet pa “historinë” e partisë. A ka një pakt për qeverisje me Ramën? Shkarkimet në administratë të drejtorëve të LSI dhe akuzat për “Shpk” e Metës. Për këto dhe shumë pyetje të tjera, sonte Basha në “Opinion”. Gjithashtu edhe shikuesit mund të bëhen si gjithnjë pjesë e bisedës duke dërguar pyetjet në faqen zyrtare të Opinionit në facebook.
/Opinion.al

Rezultate imazhesh për basha ne opinion

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?