Isuf Çelaj/ Në Tropojë, Republika e re do të kor fitoren më të thellë në histori/ VIDEO+FOTO

Aktualitet Politike

Kryetari i PD, Lulzim Basha vazhdon takimet elektorale ne veri te Shqiperise.

Sot ai ishte i pranishem ne tubimet e mbajtuar ne Has dhe Tropoje. Nga Hasi ai deklaroi se do të ketë një të neserme të sigurt kur fermerët të subvencionohen drejtpërdrejt me 100 milionë euro në vit dhe politikat ekonomike të mundësojnë hapjen e fabrikave prodhuese.

Gjate takimit ne Tropoje ka marre fjalen edhe kandidati per deputet i saj, Isuf Çelaj.

Ndiqni video per me teper se çfare deklaroi para banoreve te Tropojes, z Çelaj:

https://www.facebook.com/valter.mashi/videos/1561546843916866/

Fotografia e Isuf Çelaj

Fotografia e Isuf Çelaj

Fotografia e Isuf Çelaj

Fotografia e Isuf Çelaj

Fotografia e Isuf Çelaj

Fotografia e Valter Meshi

Fotografia e Valter Meshi

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?