SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetTe tjera

Ilir Meta dhe Luan Rama iu bien daulleve në Kukës/ Video

Ilir Meta ka qenë mesditën e sotme në Kukës, ku së bashku me nënkryetarin Luan Rama ka prezantuar kandidatët e LSI-së për këtë zonë. Por surpriza duket se ishte rezervuar pas takimit.

Meta është pritur jashtë sallës me daulle. E në këtë situatë, Ilir Meta ka vendosur që të improvizojë. Bashkë me Luan Ramën kanë nisur ti bien daulleve.

Për më shumë shikoni videon:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?