Sport

Degjeneron në dhunë dhe gurë ndeshja Luftëtari-Skënderbeu. Policia hyn në fushë. Video+Foto

Tifozërite e të dyja kampeve janë perplasur pas përfundimit të sfidës me Luftëtarit dhe Skënderbeut ku miqte fituan me rezultatin 0 me 1,
Pas vërshëllimës të fundit të gjyqtarit, gjirokastitët tentuan të përleshen me tifozërinë udhëtuese duke shkaktuar tension në stadium.

Tifozat korçarë treguan shenja qytetarie, ndërsa policia i mori menjëherë në mbrojtje , duke i futur në fushë.

Tifozët e Luftëtarit sërish tentuan të futeshin në stadium nga porta ku hyn ambulanca.

Policia ndaloi një tifoz të ekipit vendas dhe me pas situata u qësua. /360grade.al/

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania