SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Skandal: KQZ falsifikon datën për shtyrjen e afateve/ Dokumenti

Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë nisur një letër në KQZ dhe kjo e fundit është në prag të një skandali juridik me përgjegjësi penale.

Ata e kanë bërë publike sot një letër që i është nisur KQZ-së për shtyrjen e afateve, ndërsa letra ka vulën e KQZ-së për protokollimin, por datën e ka të ndryshuar.

Por ndërsa letra mban datën 19 prill 2017, siç edhe duket qartësisht, data tjetër ajo e protokollimit është e korrigjuar.

Fillimisht ka qenë data 18 prill 2017 dhe më pas është bërë me stilolaps 19 prill. Qartësisht ky mund të quhet një dokument i falsifikuar.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?