Kryemadhi sulmon ashpër ministren Gjonaj/ Halabake rrugësh! Shtojzovalle e grupeve kriminale

Monika Kryemadhi e LSI sot nga Shkodra ka sulmuar ashpër ministren e Drejtësisë Etilda Gjonajn duke e cilësuar si ‘shtojzavalle të krimit’, ‘halabake rrugësh’. Megjithatë “që ta dinë shqiptarët, ka dhe lidhje familjare me Ilir Metën”, tha Kryemadhi duke akuzuar ministren se ka falsifikuar protokollin e ministrisë së Drejtësisë. “Ju e dini se ç’ka ndodhur […]

Continue Reading

Skandal: KQZ falsifikon datën për shtyrjen e afateve/ Dokumenti

Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë nisur një letër në KQZ dhe kjo e fundit është në prag të një skandali juridik me përgjegjësi penale. Ata e kanë bërë publike sot një letër që i është nisur KQZ-së për shtyrjen e afateve, ndërsa letra ka vulën e KQZ-së për protokollimin, por datën e […]

Continue Reading