SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

KQZ rrëzon kërkesën për shtyrje afatesh. Rama: Ne me buke, ata me gurë

Kreu i PS dhe njëkohësisht kryeministri Edi Rama ka akuzuar PD-në në lidhje me rrëzimin e kërkesën nga ana e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për shtyrjen e afateve të regjistrimit të koalicionit.

Rama shkruan në Facebook, se kjo kërkesë ishte si shprehje e vullnetit të mirë ndaj PD-së.

“Kërkesa KQZ-së është e koalicionit PS-LSI & etj., si shprehje vullnetmirë ndaj PD&Etj.

Po asnjë merak nëse ne me bukë e ata me gurë deri në fund”, shkruan Rama në Facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?